Kalite Politikamız

 

MİSYON

             Sanayimizin ihtiyaç duyduğu her çeşit metal yarı mamul ve mamul imalatları ile güvenli, saygın, değerli olan, ülkesini ve sektörünü düşünen, çevreye ve kanunlara saygılı, müşterisinin ve çalışanının gurur duyduğu örnek bir kurum olmaktır.

 

VİZYON

              Ürün ve hizmetleriyle farklılık yaratan, gelişme ve yeniliklere açık bir ekip olan kadrosuyla istenilen kalite ve hızda üretimi, teknolojiyi, sürdürülebilir gelişmeyi benimsemiş, sektörünün lider kuruluşu ve markası olmaktır.

 

KALİTE POLİTİKASI

               Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın çalışma süreçlerimizin ve de makine ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz.

                Müşterilerine, çalışanlarına, çevreye ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle müşteri beklentilerini tümüyle ve standartlara uygun en iyi şekilde karşılamayı hedefleyen şirketimizin kalite politikası;

-Ürün kalitemiz, teknik elemanlarımızla sağladığımız desteğimiz, satış ve sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve Arttırmayı,

- Yüksek motivasyona sahip sürekli eğitim yolu ile de çalışanlarımızın katılımlarını artırarak hedeflerimize ulaşmayı ve daha iyisini yapmayı,

-Ürettiğimiz kaliteli ürünler ile toplumun ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirerek ve yaptığımız her işe yeni değerler ekleyerek, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olmayı taahhüt ediyoruz.

 

Hakkımızda
İletişim
Twitter
Facebook

1977 yılında faaliyeyine başlamış olan müessesemiz, başta sadece kaynaklı imalat ve çelik satışı yapmakta iken devamında sanayi sarf malzemeleri, sanayi gazları, hırdavat ve elektrikli el aletleri satışı ile çalışmalarını sürdürmüştür. 2009 yılında yeni binasında hizmet vermeye başlayan firmamız, makina parkına ilaveler yaparak Bartın ve çevresindeki sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılar duruma gelmiştir. Siparişe göre her türlü mamül ve yarı mamül ürünler ile ısıtma sistemlerinde kullanılan ekipmanların üretiminin yanında 2012 yılında Katı Yakıtlı Kalorifer Kazanı imalatınada başlanılmıştır. Son Teknoloji makina ve ekipmanlar ile alanında deneyimli uzman personeliyle hizmet veren firmamız, geleceğe emin adımlarla yürümektedir.
Ulupınar Mühendislik Makina İmalat Tur.Nak.San.Malz.Tic.Ltd.Şti © 2022 "